Close
Вересневий науково-методичний колоквіум. Програма на сайті Академії.

Підсумки I етапу II туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

17 січня 2019 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося друге спільне засідання оргкомітету та журі другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» за номінаціями «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу». Було підбито підсумки першого (відбіркового) етапу конкурсу, який включав виконання конкурсантами письмової роботи (10 січня), практичної роботи в номінації «Географія» (14 січня), проведення «Методичного практикуму» в номінаціях «Вчитель інклюзивного класу», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова» (15 січня).

За рішенням журі на другий (фінальний) етап конкурсу вийшли такі вчителі:

у номінації «Географія»:

– Поклонський Олександр Олександрович, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради Харківської області;
– Крамаренко Юлія Миколаївна, учитель КЗ «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Мереф’янської міської ради Харківської області;
– Стаханова Наталія Григорівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 78 Харківської міської ради Харківської області;
– Кузуб Юрій Олексійович, учитель Різниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області;
– Сумець Ольга Вікторівна, учитель Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Балаклійської районної ради Харківської області;
– Первишева Наталія Леонідівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області;
– Літвінов Дмитро Сергійович, учитель Богуславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області;
– Хижняк Наталія Миколаївна, учитель КЗ «Слатинський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області;

у номінації «Захист Вітчизни»:

– Ігнатьєв Сергій Борисович, учитель КЗ «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ступенів № 135 Харківської міської ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського»;
– Вишневецький Володимир Васильович, учитель Харківської гімназії № 152 Харківської міської ради Харківської області;
– Зінченко Павло Олексійович, учитель Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;
– Падалка Віталій Леонідович, учитель Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області;
– Петров Олександр Анатолійович, учитель КЗ «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області»;
– Харченко Олександр Володимирович, учитель КЗ «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61 Харківської міської ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу І.О. Танкопія»;
– Ткаченко Андрій Миколайович, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 128 Харківської міської ради Харківської області;

у номінації «Основи здоров’я»:

– Абазіна Людмила Володимирівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 102 Харківської міської ради Харківської області;
– Альбоща Олена Леонідівна, учитель Пісочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області;
– Ільїнська Олена Володимирівна, учитель Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області;
– Бєлкіна Олена Віталіївна, учитель КЗ «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка»;
– Алексєєва Юлія Василівна, учитель Зідьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. Г.І. Ковтуна Зміївської районної ради Харківської області;
– Боднар Ольга Сергіївна, учитель КЗ «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області»;
– Рябець Лілія Леонідівна, учитель Куп’янського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія № 3» Куп’янської міської ради Харківської області;
– Толстоп’ятова Людмила Валентинівна, учитель Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області;

у номінації «Вчитель інклюзивного класу»:

– Сахно Вікторія Петрівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області;
– Терехова Людмила Юріївна, учитель Чугуївського навчально-виховного комплексу № 6 ім. тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба Чугуївської міської ради Харківської області;
– Лупівовк Людмила Олексіївна, учитель КЗ «Слатинський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області;
– Куліченко Інна Вікторівна, учитель Красноградського багатопрофільного ліцею Красноградської районної ради Харківської області;
– Іляшенко Олена Геннадіївна, учитель КЗ «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області»;

у номінації «Французька мова»:

– Завсеголова Катерина Володимирівна, учитель Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області;
– Горбунова Юлія Геннадіївна, учитель Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 75 Харківської міської ради Харківської області;
– Яценко Ганна Володимирівна, учитель Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області;
– Буєвська Тетяна Іванівна, учитель КЗ «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області;
– Загдай Олена Петрівна, учитель Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області
– Кагал Валентина Олексіївна, учитель Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 108 Харківської міської ради Харківської області.

Зведені оціночні листи першого (відбіркового) етапу другого (обласного) туру конкурсу – https://drive.google.com/drive/folders/18-APBedEWQc9r3DaTYniVpWRHTlOVJFq.

Запрошуємо відвідати оновлений сайт «Учитель року Харківщини» – https://sites.google.com/view/uchitel-roku-2019-kharkiv/.