Close
Вітаємо з Днем працівників освіти!

Підсумки Інтернет-семінару в режимі ЧАТу «Обговорення питань щодо проведення сьомої обласної тематичної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

14 вересня 2020 року Центром інноваційного розвитку освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» було проведено Інтернет-семінар у режимі ЧАТу за темою «Обговорення питань щодо організації та проведення сьомої обласної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття».

26-30 жовтня 2020 року планується проведення сьомої  онлайн-виставки за темою «Нова українська школа: створення інклюзивного освітнього простору» за номінаціями: «Проєктна діяльність і програмно-цільовий підхід у методичній роботі»; «Оновлення змісту методичної діяльності упровадженням інноваційних, нестандартних форм методичної роботи»; «Упровадження кращих практик та інноваційних технологій у освітній простір закладу освіти району, міста, ОТГ».

Учасників заходу було ознайомлено з нововведеннями, нормативними документами, порядком проведення та умовами участі в онлайн-виставках, з вимогами щодо подання матеріалів до електронного каталогу, оформлення експозиції на власній web-сторінці, підготовки презентації досвіду, проведення інтерактивного заходу. До участі в заході долучилися 50 освітян Харківщини.

Стенограму ЧАТу розміщено за посиланням  https://drive.google.com/file/d/1oZHHhn8fXc3aHMWoQce8q36EsC8Hj7Kd/view?usp=sharing .