Close
10.01.2022 р. розпочинається І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Підсумки інтерактивної лекції в за темою: «Управління пізнавальною діяльністю учнів в процесі розв’язування задач ЗНО з фізики»

25 листопада 2021 року Центром методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» спільно з фахівцями Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди проведено інтерактивну лекцію (у режимі YouTube-трансляції) за темою: «Управління пізнавальною діяльністю учнів в процесі розв’язування задач  ЗНО з фізики». Захід відбувся в межах методичного хакатону для педагогічних працівників «Шляхи підвищення якості підготовки учнів до ЗНО: проблеми, виклики, перспективи».

Учасники інтерактивної лекції ознайомилися з регіональним освітнім проєктом «Підвищення якості й результативності загальноосвітньої підготовки, конкурентоспроможності випускників в умовах викликів сучасності», особливостями підготовки учнів до ЗНО-2022. Під час практичної частини педагогічні працівники отримали допомогу щодо організації системної підготовки учнів до ЗНО з фізики за тематичним блоком «Механіка» Програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

У заході взяли участь 86 учителів фізики закладів ЗСО Харківської області.