Close
10.01.2022 р. розпочинається І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Підсумки онлайн-івенту за темою: «Підготовка до ЗНО з іноземної мови в умовах дистанційного навчання: виклики сьогодення»

10 листопада 2021 року Центром методичної та аналітичної роботи спільно з Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С. Сковороди проведено онлайн-івент (у режимі Zoom-конференції) за темою: «Підготовка до ЗНО з іноземної мови в умовах дистанційного навчання: виклики сьогодення». Захід відбувся в межах методичного хакатону для педагогічних працівників «Шляхи підвищення якості підготовки учнів до ЗНО: проблеми, виклики, перспективи».

Учасники онлайн-івенту ознайомилися з регіональним освітнім проєктом «Підвищення якості й результативності загальноосвітньої підготовки, конкурентоспроможності випускників в умовах викликів сучасності», обговорили проблеми, виклики та перспективи підготовки до ЗНО-2022 з іноземних мов в умовах дистанційного та змішаного навчання. Під час практичної частини учасники розділилися на дві секції для вчителів англійської та німецької мов, отримали дієві поради щодо підготовки учнів до ЗНО з використанням різноманітних платформ та застосунків, поділилися власним досвідом.

У заході взяли участь 94 учителі англійської та німецької мов закладів ЗСО Харківської області.