Close
10.01.2022 р. розпочинається І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Підсумки локації за напрямом: «Філологічні дисципліни. Нова українська школа: перехід на наступний рівень, впровадження нового Державного стандарту», що проводилася в межах серпневого педагогічного тижня

У межах серпневого педагогічного тижня методистами Центру методичної та аналітичної роботи спільно з викладачами кафедри навчання мов і літератури КВНЗ “Харківська академія неперервної освіти” було проведено локацію за напрямом: «Філологічні дисципліни. Нова українська школа: перехід на наступний рівень, впровадження нового Державного стандарту» для керівників ТМО вчителів філологічних дисциплін, заступників директорів з НВР опорних закладів загальної середньої освіти й закладів обласного та державного підпорядкування, консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників з метою визначення шляхів формування й розвитку педагогічної майстерності вчителів філологічних дисциплін стосовно впровадження освітніх інновацій в умовах Нової української школи.

На локації було розглянуто питання щодо сутності інновацій в освіті в умовах впровадження нового Державного стандарту (нові модельні програми, інноваційні технології, форми і методи навчання, оригінальні ідеї вирішення  педагогічних проблем); проаналізовано нові тенденції освіти в умовах Нової української школи, надано конкретні практичні рекомендації стосовно основних напрямків опрацювання нових модельних програм та опанування сучасних методів навчання. Окрім того, окреслено пріоритетні завдання для вчителів-філологів щодо формування  ключових компетентностей у сучасних учнів.

Кількість учасників заходу — 194 особи.

 

Презентаційні матеріали доповідачів локації додаються.