Close
10.01.2022 р. розпочинається І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Про підсумки проведення міжрегіонального науково-методичного семінару для керівників ТМО вчителів предметів «Трудове навчання» та «Технології», консультантів ЦПРПП

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 24.05.2021 Центром громадянського виховання проведено міжрегіональний науково-практичний семінар для керівників ТМО вчителів предметів «Трудове навчання» та «Технології», консультантів ЦПРПП Полтавської та Харківської областей. У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники та аспіранти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Учасники семінару ознайомилися із концептуальними засадами моделювання освітнього процесу предметів освітньої галузі «Технології», зокрема в умовах дистанційної освіти; поглибили знання з питань діагностики сформованості предметних і ключових компетентностей учнів у процесі трудового навчання; розглянули шляхи формування особистісних якостей школяра в процесі трудового навчання та питання впровадження наукової спадщини В. Сидоренка і В. Сухомлинського в процесі трудового навчання та виховання учнівської молоді. Ознайомилися з досвідом вивчення українських народних ремесел на уроках трудового навчання та технологій. Учасникам надано методичну допомогу з питань організації роботи територіальних методичних об’єднань учителів трудового навчання та технологій.

У заході взяли участь 152 педагогічних працівника.

Матеріали семінару розміщені ТУТ