Close
Дистанційна освіта
Харківської академії неперервної освіти
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації
(І півріччя 2025 року)

Про підсумки вебсемінару-практикуму для вчителів фізики

20 грудня 2024 року Центром методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» у форматі Zoom-конференції проведено вебсемінар-практикум «Формування ключових компетентностей учнів засобами розв’язування фізичних задач з теми “Тиск і сила тиску. Тиск рідин і газів, атмосферний тиск.”» відповідно до програми педагогічної майстерні для вчителів фізики «Фізичні задачі як засіб формування ключових компетентностей учнів в умовах реформування сучасної шкільної фізичної освіти».

Під час вебсемінару-практикуму вчителі фізики – учасники педагогічної майстерні, разом із методисткою Центру методичної та аналітичної роботи Федченко С.Г. проаналізували особливості змісту  теми «Тиск і сила тиску. Тиск рідин і газів, атмосферний тиск.» шкільного курсу фізики в 7 класі  Нової української школи.

Викладач фізики та астрономії Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів,  заслужений вчитель України, переможець національної премії Global Teacher Prize Пшенічка П.Ф. провів практикум із розв’язування фізичних задач з теми “Тиск і сила тиску. Тиск рідин і газів, атмосферний тиск.”», у ході якого розкрив особливості формування ключових компетентностей семикласників із зазначеної теми. Також пан Пауль поділився власним досвідом застосування ігрових технологій навчання в освітньому процесі з фізики Нової української школи.

Учителька фізики Колонтаївського ліцею Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області, тренер-педагог НУШ  Рябокінь А. С. поділилася досвідом використання цифрових освітніх технологій при розв’язуванні фізичних задач в 7 класі  Нової української школи. Учасникам заходу також був запропонований цікавий онлайн тест згідно тематики заходу.

Учителям фізики надано науково-методичну допомогу та практичні рекомендації  щодо впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти в освітній процес з фізики в 7 класі.

Проведено підсумкове тестування учасників педагогічної майстерні.

Для учасників вебсемінару-практикуму проведено 9 індивідуальних консультацій з питань здійснення підсумкового оцінювання за семестр результатів навчання здобувачів освіти в 7 класі Нової української школи

У заході взяв участь 35 учителів фізики закладів загальної середньої освіти Харківської області.

Матеріали заходу надіслані учасникам на електронні адреси, надані ними під час реєстрації.