Close
Дистанційна освіта
Харківської академії неперервної освіти
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації (ІІ півріччя 2024 року) Канал зв’язку
для батьків першокласників

Про продовження термінів проведення конкурсу есе «1000 днів війни. Мій шлях»

КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляє, що відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 11.10.2024 №21/08-1684 «Про продовження термінів проведення конкурсу есе «1000 днів війни. Мій шлях» Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Благодійною організацією «Фонд Ріната Ахметова» проводить конкурс есе (далі – Конкурс), метою якого є підкреслення важливості Миру як головної цінності суспільства, виховання у молоді толерантності й терпимості.

У 2024/2025 навчальному році Конкурс триватиме з 20 вересня до 20 грудня 2024 року.

Зважаючи на чисельні звернення учнів та вчителів, було прийнято рішення про продовження термінів подачі конкурсних робіт до 04 листопада 2024 року включно. Інші умови участі у Конкурсі залишаються незмінними.

Оголошення результатів Конкурсу – 20 грудня 2024 року.

Нагадуємо, що до участі в Конкурсі приймаються есе учнів/учениць 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів коледжів та учителів/викладачів зазначених закладів освіти України.

Цьогорічна тема конкурсних творів – «1000 днів війни. Мій шлях». Есе має бути написане українською мовою і містити до 600 слів. Есе має бути підписаним автором/авторкою із зазначенням прізвища та імені, дати і року народження, назви закладу освіти, класу, місця проживання на цей час, а також області та місця проживання до війни (тільки для ВПО), його/її контактного номера телефону та адреси електронної пошти, ПІБ вчителя/вчительки, який/яка надихнув/надихнула на написання Есе (ці дані вказати вгорі сторінки). Есе має бути оригінальним та неопублікованим раніше. Плагіат або копіювання чужих робіт чи історій заборонені. Есе має бути написане на основі реальних подій і справжніх історій. Есе створюється автором/авторкою самостійно, одноосібно. Співавторство не допускається.

Авторське право на Есе передається Організатору конкурсу. Організатор зберігає конфіденційність персональних даних авторів. Не допускаються до участі у Конкурсі роботи, які:

не відповідають вимогам Конкурсу;

пропагують насильство, расизм, ксенофобію, сексизм, містять відверту або приховану рекламу товарів, послуг або організацій;

написані частково або повністю за допомогою штучного інтелекту;

подані після завершення терміну прийому робіт на Конкурс.

Технічні параметри. Роботи, написані від руки, до участі не приймаються. Есе має бути виконане у текстовому редакторі Word:

  • шрифт Times New Roman;
  • кегль 14;
  • міжрядковий інтервал 1,5;
  • поля: зверху – 1,5, знизу – 2, зліва – 2,5, справа – 1,5;
  • нумерація сторінок – знизу, по центру;
  • колір шрифту – чорний.

Есе може бути подане до 04 листопада 2024 року тільки через офіційну реєстраційну форму на сайті Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова (civilvoicesmuseum.org) в електронному варіанті – https://civilvoicesmuseum.org/form/ese2024

  • Переможці Конкурсу та фіналісти отримають такі призи:
  • І місце: диплом переможця/переможниці, подарунок (планшет) – 10 учасників;
  • ІІ місце: диплом переможця/переможниці, подарунок (мобільний телефон) – 10 учасників;
  • ІІІ місце: диплом переможця, подарунок (павербанк) – 10 учасників;
  • Дипломи в електронному форматі передбачені для всіх фіналістів/фіналісток.
  • Автори найкращих робіт серед учителів (10 учасників) отримають зовнішні накопичувачі.
  • 20 учасників та учасниць із найкращими роботами серед фіналістів отримають заохочувальні призи – підставки під телефон/планшет.
  • Троє найактивніших наставників, які залучили найбільшу кількість учасників до написання творів, отримають подарунки від Організатора конкурсу.

Усі переможці будуть оголошені до 20 грудня 2024 року на сайті Музею «Голоси Мирних» (civilvoicesmuseum.org). Нагородження переможців відбудеться в грудні 2024 року.

З Положенням про конкурс есе можна ознайомитися на сайті Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (https://imzo.gov.ua) та Музею «Голоси Мирних» Благодійної організації «Фонду Ріната Ахметова» (civilvoicesmuseum.org).