Close
СПИСКИ СЛУХАЧІВ КУРСІВ НУШ та ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ
23 листопада розпочинається ІІ (районний)етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Про проведення спільного засідання оргкомітету та журі другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

25 лютого 2021 року відбулося спільне засідання оргкомітету та журі щодо підбиття підсумків ІІ (фінального) етапу другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» за номінаціями: «Керівник закладу освіти», «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання» у форматі Google-meet-конференції.

Згідно з Порядком проведення конкурсу, на підставі зведених оціночних листів ІІ (фінального) етапу другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» і протоколів засідань фахових журі визначені переможці, які посіли перше місце, лауреати, які посіли друге та третє місця конкурсу в кожній номінації. 

За рішенням журі переможцями другого (регіонального) туру конкурсу стали:

  • Татарніков Вячеслав Миколайович, директор Комунального закладу «Бірківська загальноосвітня школа І­ – ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області», у номінації «Керівник закладу освіти»;
  • Янченко Юлія Анатоліївна, учитель Комунального закладу «Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області», у номінації «Українська мова та література»;
  • Золотарьова Інна Олександрівна, учитель Харківської гімназії № 46
    ім. М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області, у номінації  «Математика»;
  • Олексенко Олена Вікторівна, учитель Комунального закладу «Лозівський ліцей № 7» Лозівської міської ради Харківської області, у номінації  «Трудове навчання».

Переможці другого туру візьмуть участь у третьому турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у квітні.

Лауреатами другого (регіонального) туру конкурсу визначені:

  • у номінації «Керівник закладу освіти»: Голубнича Ірина Олексіївна, директор Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області та Гонський Євгеній Володимирович, директор Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 41 Харківської міської ради Харківської області;
  • у номінації «Українська мова та література»: Гармашова Інна Валеріївна, учитель Комунального закладу «Харківський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа І ступеня» № 24 Харківської міської ради Харківської області імені І. Н. Питікова», Шевченко Юлія Олександрівна, учитель Комунального закладу «Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області»;
  • у номінації «Математика»: Голік Ірина Анатоліївна, учитель Куп’янського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія № 3» Куп’янської міської ради Харківської області,  Штонда Тетяна Миколаївна, учитель Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради»;
  • у номінації «Трудове навчання»: Бут Оксана Миколаївна, учитель Харківської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 90 Харківської міської ради Харківської області,  Коробова Вікторія Вікторівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 154 Харківської міської ради Харківської області;

Із зведеними оціночними листами другого (регіонального) туру конкурсу можна ознайомитися за посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/1xzZ3TvNKxBK-pmjHrjLOjRmMs9TNMxnR?usp=sharing .

На сайті Академії в розділі «Учитель року» розміщена вся інформація про перебіг другого (регіонального) туру конкурсу:  https://sites.google.com/view/ur-2021/%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97  .

 

Вітаємо переможців та лауреатів конкурсу!