Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації

Про проведення спільного засідання оргкомітету та журі другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

25 лютого 2021 року відбулося спільне засідання оргкомітету та журі щодо підбиття підсумків ІІ (фінального) етапу другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» за номінаціями: «Керівник закладу освіти», «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання» у форматі Google-meet-конференції.

Згідно з Порядком проведення конкурсу, на підставі зведених оціночних листів ІІ (фінального) етапу другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» і протоколів засідань фахових журі визначені переможці, які посіли перше місце, лауреати, які посіли друге та третє місця конкурсу в кожній номінації. 

За рішенням журі переможцями другого (регіонального) туру конкурсу стали:

  • Татарніков Вячеслав Миколайович, директор Комунального закладу «Бірківська загальноосвітня школа І­ – ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області», у номінації «Керівник закладу освіти»;
  • Янченко Юлія Анатоліївна, учитель Комунального закладу «Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області», у номінації «Українська мова та література»;
  • Золотарьова Інна Олександрівна, учитель Харківської гімназії № 46
    ім. М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області, у номінації  «Математика»;
  • Олексенко Олена Вікторівна, учитель Комунального закладу «Лозівський ліцей № 7» Лозівської міської ради Харківської області, у номінації  «Трудове навчання».

Переможці другого туру візьмуть участь у третьому турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у квітні.

Лауреатами другого (регіонального) туру конкурсу визначені:

  • у номінації «Керівник закладу освіти»: Голубнича Ірина Олексіївна, директор Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області та Гонський Євгеній Володимирович, директор Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 41 Харківської міської ради Харківської області;
  • у номінації «Українська мова та література»: Гармашова Інна Валеріївна, учитель Комунального закладу «Харківський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа І ступеня» № 24 Харківської міської ради Харківської області імені І. Н. Питікова», Шевченко Юлія Олександрівна, учитель Комунального закладу «Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області»;
  • у номінації «Математика»: Голік Ірина Анатоліївна, учитель Куп’янського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія № 3» Куп’янської міської ради Харківської області,  Штонда Тетяна Миколаївна, учитель Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради»;
  • у номінації «Трудове навчання»: Бут Оксана Миколаївна, учитель Харківської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 90 Харківської міської ради Харківської області,  Коробова Вікторія Вікторівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 154 Харківської міської ради Харківської області;

Із зведеними оціночними листами другого (регіонального) туру конкурсу можна ознайомитися за посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/1xzZ3TvNKxBK-pmjHrjLOjRmMs9TNMxnR?usp=sharing .

На сайті Академії в розділі «Учитель року» розміщена вся інформація про перебіг другого (регіонального) туру конкурсу:  https://sites.google.com/view/ur-2021/%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97  .

 

Вітаємо переможців та лауреатів конкурсу!