Close
СПИСКИ СЛУХАЧІВ КУРСІВ НУШ та ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ
23 листопада розпочинається ІІ (районний)етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Про проведення спільного засідання оргкомітету та журі щодо підбиття підсумків І (відбіркового) етапу та визначення учасників ІІ (фінального) етапу другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» за номінаціями: «Керівник закладу освіти», «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання»

10 лютого  2021 року відбулося друге спільне засідання оргкомітету та журі щодо підбиття підсумків І (відбіркового) етапу та визначення учасників ІІ (фінального) етапу другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» за номінаціями: «Керівник закладу освіти», «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання» у форматі Zoom-конференції.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу, на підставі зведених оціночних листів І етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» і пропозицій голів фахових журі було прийнято рішення допустити до участі в ІІ (фінальному) етапі конкурсу учасників

у номінації «Керівник закладу освіти»:

  • Голубничу Ірину Олексіївну, директора Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області;
  • Татарнікова Вячеслава Миколайовича, директора Комунального закладу «Бірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області»;
  • Ткачову Катерину Іванівну, директора Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області;
  • Гонського Євгенія Володимировича, директора Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Харківської міської ради Харківської області;
  • Теплову Наталію Анатоліївну, директора Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 105 Харківської міської ради Харківської області;

у номінації «Українська мова та література»:

  • Янченко Юлію Анатоліївну, учителя Комунального закладу «Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області»;
  • Гармашову Інну Валеріївну, учителя Комунального закладу «Харківський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа І ступеня» № 24 Харківської міської ради Харківської області імені І.Н. Питікова»;
  • Посохову Аліну Олегівну, учителя Комунального закладу «Лиманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області»;
  • Шевченко Юлію Олександрівну, учителя Покотилівського ліцею «Промінь» Харківської районної ради Харківської області;
  • Чижкову-Потейчук Олену Олексіївну, учителя Лозівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області;
  • Товарницьку Лесю Іванівну, учителя Донецької загальноосвітньої школи
    І – ІІІ ступенів № 1 Балаклійської районної ради Харківської області;
  • Клеймьонову Оксану Олегівну, учителя Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 54 Харківської міської ради Харківської області;
  • Поліщук Діану Олегівну, учителя Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 3» Харківської міської ради Харківської області;

у номінації  «Математика»:

  • Штонду Тетяну Миколаївну, учителя Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради»;
  • Золотарьову Інну Олександрівну, учителя Харківської гімназії № 46
    ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;
  • Голік Ірину Анатоліївну, учителя Куп’янського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія №3» Куп’янської міської ради Харківської області;
  • Бондаренко Ірину Станіславівну, учителя Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області;
  • Глібову Аліну Володимирівну, учителя Харківської гімназії № 14 Харківської міської ради Харківської області;
  • Шийку Наталію Олександрівну, учителя опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради Харківської області;
  • Загоруйко Дар`ю Андріївну, учителя Люботинської гімназії № 1 Люботинської міської ради Харківської області;

у номінації  «Трудове навчання»:

  • Коробову Вікторію Вікторівну, учителя Харківської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 154 Харківської міської ради Харківської області;
  • Крившу Вікторію Олексіївну, учителя Харківської спеціалізованої школи
    І – ІІІ ступенів № 87 Харківської міської ради Харківської області;
  • Олексенко Олену Вікторівну, учителя Лозівської загальноосвітньої школи
    І – ІІІ ступенів №7 Лозівської міської ради Харківської області;
  • Шевченка Романа Ростиславовича, учителя Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 160 Харківської міської ради Харківської області;
  • Бут Оксану Миколаївну, учителя Харківської загальноосвітньої школи
    І – ІІІ ступенів № 90 Харківської міської ради Харківської області;
  • Коваленко Тетяну Федорівну, учителя Харківської загальноосвітньої школи 
    I – III ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області;
  • Дорошеву Ольгу Володимирівну, учителя Комунального закладу «Малинівський ліцей № 2» Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області;
  • Ванду Валентина Володимировича, учителя Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 167 Харківської міської ради Харківської області.

Бали, набрані учасниками на І (відбірковому) етапі другого (регіонального) туру конкурсу, анулюються. З оціночними листами І (відбіркового) етапу конкурсу учасники можуть ознайомитися  ТУТ.

Номінація «Керівник закладу освіти»

Номінація «Українська мова та література»

Номінація «Математика»

Номінація «Трудове навчання»