Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації

Про проведення спільного засідання оргкомітету та журі другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

4 лютого 2020 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося третє спільне засідання оргкомітету й журі другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» за номінаціями: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

Підбито підсумки другого (регіонального) туру конкурсу. На основі рейтингу фінального етапу, під час якого фіналісти  проводили відкриті уроки та конкурсні випробування («Практична робота», «Методичний практикум», «Методичний експромт», «Проєкт», «Хімічний експеримент», «Майстер-клас»), визначені переможці, які посіли перше місце, лауреати, які посіли друге та третє місця, дипломанти конкурсу в кожній номінації. 

За рішенням журі переможцями другого (регіонального) туру конкурсу стали:

у номінації «Зарубіжна література» – Абазіна Людмила Володимирівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 102 Харківської міської ради Харківської області;

у номінації  «Образотворче мистецтво» – Фролова-Чередняк Каріна Олександрівна, учитель КЗ «Циркунівський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області»;

у номінації  «Початкова освіта» – Васютенко Вікторія Вячеславівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 165 Харківської міської ради Харківської області;

у номінації  «Хімія» – Калашникова Тетяна Олександрівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 78 Харківської міської ради Харківської області;

у номінації  «Історія» – Коханова Олена Олександрівна, учитель Безлюдівського юридичного ліцею імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області.

Лауреатами другого (регіонального) туру конкурсу визначені:

у номінації «Зарубіжна література» – Красноруцька Катерина Леонідівна, учитель КЗ «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області», та Мацулєвич Ольга Євгенівна, учитель Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області;

у номінації  «Образотворче мистецтво» – Полянська Еліна Іванівна, учитель Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області,  та Бондаренко Наталя Анатоліївна, учитель Первомайської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 2 Первомайської міської ради Харківської області;

у номінації  «Початкова освіта» – Козловцева Анна Ігорівна, учитель КЗ «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка» Дергачівської районної ради Харківської області, та Дудка Олена Вікторівна, учитель Слобожанського ліцею № 1 Зміївської районної ради Харківської області;

у номінації  «Хімія» – Фесенко Ольга Сергіївна, учитель Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області, та Ярош Руслан Васильович, учитель КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області;

у номінації  «Історія» – Савченко Олена Володимирівна, учитель Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради Харківського району Харківської області, та Макєєв Сергій Петрович, учитель Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області.

З оціночними листами другого (регіонального) туру конкурсу учасники можуть ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1_ZSD3pMjBzpAbgbCrGQfUu0yy9FUhhmf?usp=sharing .

Фотоматеріали засідання за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1o-XibvKo2sWH5Cdonu3TXThmDO8G7l1J?usp=sharing .

На сайті Академії в розділі «Учитель року – 2020» розміщена вся інформація про перебіг другого (регіонального) туру конкурсу:  https://sites.google.com/view/uchitel-roku-2020/ .