Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

Підсумки I етапу II туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

16 січня 2020 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося друге спільне засідання оргкомітету та журі другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» за номінаціями: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

Підбито підсумки першого (відбіркового) етапу конкурсу, який включав: виконання конкурсантами тестової роботи (9,10 січня); проведення конкурсних випробувань  «Методичний практикум» у номінації «Хімія», «Практична робота» в номінації «Історія» (9 січня); «Методичний практикум» у номінаціях «Зарубіжна література» та «Образотворче мистецтво» (14 січня).

За рішенням журі на другий (фінальний) етап конкурсу вийшли такі вчителі:

у номінації «Зарубіжна література»:

Абазіна Людмила Володимирівна, учитель Харківської загальноосвітньої
школи № 102 Харківської міської ради Харківської області;

Цильова Зоя Юріївна, учитель Зміївського ліцею № 1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К. Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області;

Комолова Юлія Миколаївна, учитель КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради»;

Москаленко Наталія Олександрівна, учитель Харківської гімназії № 34 Харківської міської ради Харківської області;

Мацулєвич Ольга Євгенівна, учитель Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області;

Волобуєва Ірина Павлівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 59 Харківської міської ради Харківської області;

Красноруцька Катерина Леонідівна, учитель КЗ «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області»;

Щира Алла Василівна, учитель Глушківської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області;

у номінації  «Образотворче мистецтво»:

Фролова-Чередняк Каріна Олександрівна, учитель КЗ «Циркунівський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області»;

Бокова Юлія Вікторівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 98 Харківської міської ради Харківської області;

Полянська Еліна Іванівна, учитель Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області;

Бондаренко Наталя Анатоліївна, учитель Первомайської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 2 Первомайської міської ради Харківської області;

Просяник Наталія Володимирівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи
 І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області;

Сторожева Жанна Олександрівна, учитель КЗ «Харківський навчально-виховний комплекс № 21 Харківської міської ради Харківської області»;

Хребто Тамара Степанівна, учитель Харківської гімназії № 34 Харківської міської ради Харківської області;

Гук Марина Валентинівна, учитель Будянського ліцею Харківської районної ради Харківської області;

у номінації  «Початкова освіта»:

Васютенко Вікторія Вячеславівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи
 І-ІІІ ступенів № 165 Харківської міської ради Харківської області;

Козловцева Анна Ігорівна, учитель КЗ «Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка» Дергачівської районної ради Харківської області;

Пікулік Алла Миколаївна, учитель Покотилівського ліцею «Промінь» Харківської районної ради Харківської області;

Сокол Володимир Вікторович, учитель КЗ «Харківський навчально-виховний комплекс № 106 Харківської міської ради Харківської області імені В.О. Кисіля»;

Дудка Олена Вікторівна, учитель Слобожанського ліцею № 1 Зміївської районної ради Харківської області;

Калюжна Ярослава Анатоліївна, учитель Лозівської гімназії Лозівської міської ради Харківської області;

Саніна Ірина Олександрівна, учитель Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради Харківської області;

Копєйкіна Юлія Юріївна, учитель Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради Харківського району Харківської області;

у номінації  «Хімія»:

Калашникова Тетяна Олександрівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 78 Харківської міської ради Харківської області;

Фесенко Ольга Сергіівна, учитель Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області;

Сотула Оксана Леонідівна, учитель КЗ «Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області»;

Ярош Руслан Васильович, учитель КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області;

Толстякова Наталія Вікторівна, учитель Клугино-Башкирівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чугуївської міської ради Харківської області;

Качанова Юлія Юріївна, учитель КЗ «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради»;

у номінації  «Історія»:

Черняєва Юлія Віталіївна, учитель Харківської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 150 Харківської міської ради Харківської області;

Макєєв Сергій Петрович, учитель Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області;

Базирь Дар’я Сергіївна, учитель КЗ «Дергачівський ліцей № 4» Дергачівської районної ради Харківської області;

Коханова Олена Олександрівна, учитель Безлюдівського юридичного ліцею
 імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області;

Савченко Олена Володимирівна, учитель Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради Харківського району Харківської області;

Рябуха Людмила Миколаївна, учитель КЗ «Лиманська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області»;

Жиглова Юлія Володимирівна, учитель Клугино-Башкирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуївської міської ради Харківської області;

Морозов Денис Олександрович, учитель Харківської гімназії № 46
ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області.

З оціночними листами першого (відбіркового) етапу конкурсу учасники можуть ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1dN65skSHX3_rLonTwUo_5k_MHVxHpuKK?usp=sharing.

Бали, набрані учасниками на відбірковому етапі другого (регіонального) туру конкурсу, анулюються. Згідно з жеребкуванням на другому етапі фіналісти  проведуть відкриті уроки  та конкурсні випробування: «Практична робота», «Методичний практикум», «Методичний експромт», «Проєкт», «Хімічний експеримент». «Майстер-клас». 

На сайті «Учитель року – 2020» розміщується вся інформація про перебіг другого (регіонального) туру конкурсу:  https://sites.google.com/view/uchitel-roku-2020/.