Close

Про проведення онлайн-зустрічі у форматі Мееt-конференції для керівників Р(міських, ОТГ)МО вчителів початкових класів

Відповідно до плану роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»  13 жовтня 2020 року Центром громадянського виховання спільно з кафедрою методики дошкільної та початкової освіти Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» проведено онлайн-зустріч у форматі Мееt-конференції за темою «Особливості заповнення сторінок Класного журналу учнів 1 – 4-х класів Нової української школи з інтегрованого курсу «Українська мова та читання» у 2020/2021 навчальному році для керівників районних (міських, ОТГ) методичних об’єднань учителів початкових класів ЗЗСО Харківської області та м. Харкова.

Метою заходу було надання роз’яснень та рекомендацій керівникам районних (міських, ОТГ) методичних об’єднань вчителів 1 – 4-х класів ЗЗСО щодо заповнення сторінок Класного журналу та оцінювання учнів 1 – 4-х класів Нової української школи з інтегрованого курсу «Українська мова та читання» у 2020/2021 навчальному році.

Під час онлайн-зустрічі педагогічні працівники мали змогу ознайомитись з такими питаннями:

  1. Особливості заповнення сторінок Класного журналу учнів 1– 4-х класів Нової української школи з інтегрованого курсу «Українська мова та читання».
  2. Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи з інтегрованого курсу «Українська мова та читання».

Учасники отримали відповіді на актуальні питання щодо оцінювання та заповнення сторінок Класного журналу учнів 1– 4-х класів Нової української школи з інтегрованого курсу «Українська мова та читання» (спілкування в режимі реального часу).

У заході взяли участь  100 осіб.

Матеріали семінару завантажити можна ТУТ.