Close
СПИСКИ СЛУХАЧІВ КУРСІВ НУШ та ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ
23 листопада розпочинається ІІ (районний)етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Про обговорення проєкту змін до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року»

Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Міністерством освіти і науки України підготовлено проєкт змін до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», що передбачає удосконалення порядку проведення конкурсу з урахуванням процесів децентралізації та утворення територіальних громад; можливих надзвичайних ситуацій природного й техногенного походження, карантину, запровадження протиепідемічних заходів тощо; підвищення рівня морального й матеріального заохочення кращих учителів України.

Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» пропонує фахівцям, які опікуються питаннями професійного самовдосконалення педагогів закладів освіти м. Харкова, ознайомитися з інформацію про запропоновані зміни до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року».

Проєкт змін розміщено на сайті МОНУ за посиланням  https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proyekt-zmin-do-polozhennya-pro-vseukrayinskij-konkurs-uchitel-roku.

Пропозиції до проєкту просимо надсилати до 1 червня 2021 року на електронну адресу: ciro-hano@ukr.net.

Додаток на 2 арк.