Close
Дистанційна освіта
Харківської академії неперервної освіти
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації (ІІ півріччя 2024 року)

Пропозиції Харківської академії неперервної освіти щодо адресних науково-методичних заходів для педагогічних працівників закладів освіти деокупованих територіальних громад та громад Харківської області зі складною безпековою ситуацією

З метою надання методичної допомоги педагогічним працівникам закладів освіти деокупованих територіальних громад та громад Харківської області зі складною безпековою ситуацією КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» пропонує тематику науково-методичних заходів (вебсемінарів, майстер-класів, тренінгів тощо) для проведення адресних методичних заходів для різних категорій педагогів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. Заходи можуть бути проведені для педагогічного колективу окремого закладу освіти чи педагогів певних категорій територіальної громади.

Для організації та проведення заходів просимо направити замовлення до 25 вересня 2023 року на ел. адресу lanz-onmibo@ukr.net

Контактні особи:

Остапенко Алла Сергіївна, проректор з науково-методичної роботи, тел. 0970730109;

Прощай Марія Вікторівна, методист Центру організаційно-методичної роботи з керівними кадрами, тел. 0666279262.

Перелік тем адресних науково-методичних заходів для педагогічних працівників закладів освіти деокупованих громад та громад Харківської області зі складною безпековою ситуацією

  1. Інструментарій формувального динамічного оцінювання прогресу здобувачів освіти та алгоритм дій учителя щодо його впровадження.

  2. Актуальні питання суспільствознавчої освіти у 2023/2024 н.р.

  3. Викладання зарубіжної літератури у 2023/2024 н.р. Модельні навчальні програми для учнів 5-9 класів Нової української школи.

  4. Географічна та економічна освіта у 2023/2024 н.р. Основні зміни навчальної програми «Географія» для учнів 6 – 11 класів закладів загальної середньої освіти».

  5. Методичні аспекти організації освітнього процесу у 2023/2024 н.р. з фізики в умовах дистанційного навчання: забезпечення якості знань.

  6. Мистецька освіта у 2023/2024 н.р. Модельні навчальні програми для учнів 5-9 класів Нової української школи.

  7. Навчально-методичне забезпечення викладання предмета «Фізична культура» у 2023/2024 навчальному році в умовах воєнного стану.

  8. Особливості формування ключових компетентностей на уроках предмета «Технології» учнів 5-6 класів НУШ.

  9. Особливості формування ключових компетентностей на уроках предмета «Захист України».

  10. Упровадження наскрізного інтегрованого курсу за вибором «Культура добросусідства» у 5-6 класах нової української школи.

  11. Методика впровадження інтегрованих курсів соціальної та здоров’язбережувальної галузі у 5-6 класах нової української школи у 2023/2024 н.р.

  12. Особливості організації освітнього процесу в початковій школі. Подолання освітніх втрат і розривів.

  13. Ключові аспекти організації виховного процесу в ЗЗСО в умовах боротьби за Україну.

  14. Упровадження моделі позашкільної освіти: децентралізація, партнерство, взаємодія.

  15. Організація взаємодії з батьками дошкільників в умовах дистанційної освіти.

  16. Підвищення потенціалу фахівців психологічної служби за напрямом психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в закладі освіти.

  17. Психосоціальне благополуччя дітей та педагогів у воєнний та післявоєнний час.

  18. Залучення всіх ЗЗСО, які відновили роботу на деокупованих територіях, до регіонального дослідження рівня сформованості в учнів 5 класів читацької, математичної компетентності та компетентності в галузі природничих наук.