Close
10.01.2022 р. розпочинається І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Проведено установчий вебсемінар за темою: «Підвищення якості й результативності загальноосвітньої підготовки, конкурентоспроможності випускників в умовах викликів сучасності»

9 листопада 2021 року Центром методичної та аналітичної роботи розпочато методичний хакатон для педагогічних працівників «Шляхи підвищення якості підготовки учнів до ЗНО: проблеми, виклики, перспективи». Проведено установчий вебсемінар за темою: «Підвищення якості й результативності загальноосвітньої підготовки, конкурентоспроможності випускників в умовах викликів сучасності».

Під час вебінару презентовано регіональний освітній проєкт  «Підвищення якості й результативності загальноосвітньої підготовки, конкурентоспроможності випускників в умовах викликів сучасності».

Учасників заходу ознайомлено з особливостями ЗНО – 2022 з української мови та літератури, математики, історії України, іноземних мов, біології, географії, фізики, хімії. Обговорено практичні кроки забезпечення на місцях якісної підготовки учнів до проходження ЗНО – 2022 з усіх предметів в умовах дистанційного та змішаного навчання.

У вебінарі взяли участь консультанти ЦПРПП, керівники та заступники директорів з НВР закладів ЗСО, керівники ТМО; учителі 11-х класів предметів, які виносяться на ЗНО. Усього – 399 осіб.

Завантажити матеріали можна ТУТ