Презентація нового науково-методичного посібника «Навігатор медіапедагога: теорія, методика, практичні завдання»
Академія української преси 30 серпня 2024 року о 15:00 на фейсбук-сторінці Академії української преси (https://www.facebook.com/aupfoundation) презентує новий науково-методичний посібник «Навігатор медіапедагога: теорія, методика, практичні завдання», який містить інформацію про нормативну базу, що регламентує впровадження медіаінформаційної грамотності в Україні, висвітлює основи методики медіаосвіти, знайомить із засобами формування медіакомпетентної особистості в умовах сьогодення.
Опрацювавши матеріали посібника, учительство зможе навчитися інтегрувати медіаосвіту у викладання шкільних дисциплін, зокрема, розвинути в учнів і учениць критичне мислення, яке дозволить їм із легкістю аналізувати, декодувати та інтерпретувати медіатексти й не потрапляти на гачок медіаманіпуляцій.
Авторки видання:
Галина Дегтярьова, завідувачка кафедри методики навчання мов і літератури КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», докторка педагогічних наук, випускниця 1-ї Літньої школи медіаосвіти АУП, сертифікована тренерка з медіаграмотності, медіапедагогиня, авторка численних посібників та навчальних програм з медіаосвіти та медіаграмотності для різних вікових категорій, рекомендованих МОН України, регіональна координаторка впровадження медіаосвіти в закладах освіти Харківської області.
Марія Астахова, завідувачка кафедри соціально-гуманітарної освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», докторка філософії (PhD), тренерка з медіаграмотності, цифрової безпеки, тренерка по роботі з керівниками та педагогами по впровадженню НУШ.
Олена Байназарова, т.в.о. завідувачки кафедри виховання й розвитку особистості КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», старша викладачка, магістерка державного управління, менеджерка освіти, тренерка НУШ, тренерка з інклюзивної освіти, тренерка з ефективного управління ЗЗСО, майстер-тренер Швейцарсько-українського проєкту DECIDE.
Тетяна Гніда, практикуюча психологиня в міжнародній організації PsyGlobal із психологічної допомоги переселенцям та людям, які опинилися в складних обставинах внаслідок військових дій, докторка філософії (PhD), менторка і тренерка Міжнародних програм психологічної підтримки та психосоціального розвитку, авторка науково-методичних посібників для освітян та засновниця освітнього простору для цілісного розвитку жінок.
Модератор зустрічі – Максим Запорожченко, менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО.