![](http://edu-post-diploma.kharkov.ua/wp-content/uploads/2020/12/Zahust_ukraine_2020.jpg)
Постійно діючий семінар «Комплексні підходи до створення безпечного середовища»
29 листопада 2023 року відбудеться вебконференція «Безпечне поводження з цифровою інформацією під час війни» для заступників директорів з навчально-виховної роботи, педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.
Захід проводиться в форматі Zoom-конференції в межах ХАБів «Безпечна школа», «Відкрите партнерство» регіонального проєкту підвищення якості освіти «Освітній технопарк Харківщини – 2030».
Час проведення: 15.00-16.30
Запрошення до участі у вебконференції учасникам постійно діючого семінару буде надіслано на особисті електронні адреси.
Програма заходу: