Close
16 листопада – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії; 17 листопада – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Переможці ІХ Міжнародного конкурсу ім. Т. Шевченка

2 лютого 2019 року відбувся фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому взяв участь 21 учень закладів загальної середньої освіти, 3 учні закладів професійно-технічної освіти та 15 студентів закладів вищої освіти Харківщини – переможців обласного етапу конкурсу.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 1 квітня 2019 року № 418 «Про нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» переможцями від Харківської області стали 14 учнів закладів загальної середньої освіти, 1 учень закладу професійно-технічної освіти, 7 студентів закладів вищої освіти:

ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

І місце

Конарева Софія – учениця 6 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Харківської міської ради Харківської області;
Булуй Дар’я – учениця 7 класу Комунального закладу «Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області».

ІІ місце

Курушина Ксенія – учениця 5 класу Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;
Попова Дар’я – учениця 5 класу Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Балаклійської районної ради Харківської області;
Герасименко Вікторія – учениця 6 класу Комунального закладу «Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області»;
Вовкодав Анюта – учениця 7 класу Борщівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Балаклійської районної ради Харківської області;
Русанова Владислава – учениця 8 класу Комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області»;
Фурманова Софія – учениця 8 класу Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області;
Завада Марія – учениця 11 класу КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» Харківського району Харківської області;
Ліннік Катерина – учениця 11 класу Харківської гімназії № 152 Харківської міської ради Харківської області.

ІІІ місце

Кисіль Юлія – учениця 5 класу КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» Харківського району Харківської області;
Сєрокуров Олександр – учень 6 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 64 Харківської міської ради Харківської області;
Желтова Карина – учениця 10 класу КЗ «Харківський навчально-виховний комплекс «гімназія – школа І ступеня» № 24 Харківської міської ради Харківської області імені І.Н. Питікова»;
Хруст Поліна – учениця 10 класу Балаклійського ліцею Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області.

ЗАКЛАДИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

ІІІ місце

Яременко Яна – учениця ІІ курсу Шевченківського аграрного ліцею.

ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

І місце

Курганова Катерина – студентка ІІІ курсу Обласного комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв».

ІІ місце

Карайченцева Валерія – студентка ІІ курсу Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу;
Остафійчук Авеліна – студентка І курсу Харківського машинобудівного коледжу;
Труш Аліна – курсант ІV курсу Національної академії Національної гвардії України.

ІІІ місце

Ляшенко Лілія – студентка І курсу Харківського коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради;
Саранча Анастасія – студентка І курсу Харківського коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради;
Ломака Олександра – студентка І курсу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.