Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

Педагогічна майстерня «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань ЗНО»

З метою створення умов випускникам закладів загальної середньої освіти віддалених районів (міст, ОТГ) області для системного повторення набутих у 5–11-х класах знань із тих предметів, що виносяться на зовнішнього незалежного оцінювання, протягом жовтня 2018 року – квітня 2019 року Центром методичної та аналітичної роботи організовано роботу педагогічної майстерні за обласним освітнім проектом «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання».

У вказаний період проведено навчальні заняття-тренінги для вчителів української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови закладів загальної середньої освіти щодо організації системного повторення з учнями вивченого в попередні роки навчального матеріалу за тестовими та іншими формами, що використовуються на ЗНО.

У тренінгах узяли участь 30 учителів-предметників. Педагогам щомісячно надавалися адресні методичні рекомендації щодо створення системи повторення навчального матеріалу учнями 11-х класів та роботи із розробленим дидактичним матеріалом під час організації занять із учнями.

4 квітня 2019 року відбулися підсумкові заняття, на яких учителі обмінялися досвідом проведення навчальних занять, обговорили завдання пробного ЗНО – 2019. Кожний учасник проекту отримав сертифікат.