Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації

«Організація якісного освітнього процесу в початковій школі засобами інноваційних електронних освітніх ресурсів»

Видавництво «Країна Мрій» засвідчує свою повагу та звертається із пропозицією організувати онлайн семінар на платформі ZOOM  з використанням сучасних електронних освітніх ресурсів, навчальних дидактичних мультимедійних матеріалів в освітньому процесі нової української школи.

 

Тема заходу «Організація якісного освітнього процесу в початковій школі засобами інноваційних електронних освітніх ресурсів»

 

Дата проведення: 12 лютого (П’ятниця) 2021 р.

Час проведення: о 15:00

Місце проведення: онлайн  конференція  ZOOM

 

З метою організації навчально-методичного, науково-методичного, інформаційного забезпечення якісного освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти, Видавництвом «Країна Мрій»  розроблено електронний засіб навчального призначення «Дидактичний  мультимедійний  контент для початкових класів КМ Меdia Ed Profi» для 1-х; 2-х; 3-х класів НУШ, який має гриф Рекомендовано  МОН  України  до використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти. (Лист № 1/11-3170  від 06.05.2020р.).

 

До участі в онлайн семінарі на платформі  ZOOM запрошуються: керівники закладів освіти,  вчителі початкових класів, тренери НУШ, усі зацікавлені особи.

 

Посилання для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeo0gR71ESigvFpf03d2qw_GiqyhtaVLFgyppY6Jnk96eg6w/viewform

 

Додаткову інформацію можна отримати у координаторів за тел.  097 6 800 900;    073 6 800 901