Close

Організація та проведення літніх мовних таборів на базі закладів загальної середньої освіти Харківської області

З метою якісного навчання дітей іноземних мов у контексті європейської інтеграції України, наближення до європейських стандартів та популяризації вивчення іноземних мов у 2015 році було започатковано проведення літніх мовних таборів на базі закладів загальної середньої освіти Харківської області.

Улітку 2019 року на базі 411 (у 2018 році – 429; у 2017 – 426; у 2016 – 377; у 2015 – 141) закладів загальної середньої освіти області (у таборах з денним перебуванням) для 14367 дітей організовано роботу літніх мовних таборів. Англомовні табори функціонували в 356-ти закладах, німецькомовні – 18-ти, франкомовні – 3-х, двомовні – 31-го, багатомовні – 3-х.

Найбільшу кількість літніх мовних таборів було організовано в Балаклійському, Дергачівському, Сахновщинському, Харківському районах області, м. Ізюмі, м. Куп’янську, м. Люботині, м. Чугуєві, Київському, Московському, Слобідському та Шевченківському районах м. Харкова.

Починаючи з 2016 року, заклади загальної середньої освіти Харківської області беруть участь у проекті «GoCamp», що реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України за ініціативою громадської організації Go Global. GoCamp – це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, у якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземних мов та відкривають світ для дітей із різних куточків України.

У 2019 році 5 закладів загальної середньої освіти отримали статус «GoCamp 2019». У цих закладах не лише впроваджували сучасний формат літнього відпочинку, а й задали стандарт нової методики викладання, у центрі якої – інтереси та таланти дітей.