Онлайн тренінг “Цифрові інструменти навчання читанню дітей з дислексією та труднощами у навчанні”
Шановні колеги!
27 лютого 2024 року о 10:00 стартує Онлайн тренінг “Цифрові інструменти навчання читанню дітей з дислексією та труднощами у навчанні”
У ПОДАРУНОК КОЖНОМУ УЧАСНИКУ:
- ЧЕК-ЛИСТ діагностики дислексії
- Художня література для шкільної бібліотеки від видавництва «Саміт-Книга»
Кожен учасник отримає :
Сертифікат за вимогами МОН 8 годин
Безкоштовне користування цифровим підручником eKidz та методичні рекомендації (грифовані МОН) при реєстрації у Проекті
Учасники тренінгу приєднуються до проекту Гуманітарного фонду ООН, в рамках якого вже 100 шкіл України безкоштовно отримують обладнання Microsoft Surface для молодших класів.
Форма реєстрації на тренінг https://forms.gle/YN7HfEQ8Kfw2CMn28
Тренінг проводять провідні фахівці кафедри логопедії і логопсихології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
Долучайтеся до найкращих методик використання новітніх засобів навчання, адже якщо у дитини порушені техніка читання чи розуміння прочитаного, дитина матиме труднощі і при розумінні умов задач, текстів з географії та історії.
У Вашому розпорядженні також будуть методичні рекомендації щодо розвитку мовлення та навичок читання, соціально-емоційного навчання та програма психічного здоров’я для учнів 1–4-х класів.
Тренінг включає 3 модулі навчання: 1) теоретичні аспекти проблеми діагностики і корекції дислексії в учнів початкових класів; 2) методи і прийоми подолання дислексії в учнів початкових класів, засобами цифрового підручника; 3) як організувати урок/заняття для учня з дислексією із використанням цифрового підручника eKidz.
УВАГА! Тренінг проводиться для логопедів і педагогів загальноосвітніх шкіл Донецької, Миколаївської, Запорізької, Харківської, Херсонської та Дніпропетровської області ЛИШЕ Нікопольський, Криворізький і Синельниківський райони Дніпропетровської області).
Реєстрація у проекті за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1RqNqftTrE7al2PwzuNmwhh2cOHFNOBXd5zXwcfCE00E/edit
Тренінг здійснюється за Проєктом “Цифрові пристрої для подолання відставання у навчанні, соціально-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров’я для найбільш вразливих 35000 дітей у сільській місцевості”, що реалізується за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України. Виконавці проєкту БО “100% життя”, ГО “Українська посмішка”. https://t.me/ukrsmile