Close
16 листопада – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії; 17 листопада – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Науково-практичний семінар «Фізичний розвиток дітей в умовах закладу дошкільної освіти»

15 травня 2019 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Харківським навчально-виховним комплексом № 180 Харківської міської ради Харківської області за сприяння Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради проведено науково-практичний семінар «Фізичний розвиток дітей в умовах закладу дошкільної освіти».

Метою семінару було визначено підвищення фахової компетентності інструкторів з фізичної культури з питань здійснення організаційних, методичних та практичних складових щодо впровадження методики М.М. Єфименка.

Інструктори з фізичної культури закладів дошкільної освіти Харківської області ознайомилися з досвідом роботи Харківського навчально-виховного комплексу № 180 Харківської міської ради з питань організації фізкультурно-оздоровчої роботи та впровадження методики М.М. Єфименка як системи фізичного виховання, спортивного тренування, корекції, оздоровлення й творчого самовираження дошкільників: гімнастикою пробудження з дітьми молодшого дошкільного віку; фізкультурним заняттям з дітьми середнього дошкільного віку «Веселі мавпочки» та з дітьми старшого дошкільного віку «Вправи з м’ячем»; композицією горизонтального пластичного балету «Метелики», з комплексом вправ для матері та дитини «З матусею цікавіше, з матусею веселіше» тощо.

Разом зі старшим науковим співробітником відділення педіатрії і реабілітації ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України», кандидатом медичних наук Кашіною-Ярмак В.Л. обговорили рекомендації щодо організації фізкультурно-корекційної роботи з дітьми дошкільного віку.

У заході взяли участь 35 педагогів.

Завантажити матеріали семінару – Архів.