![](http://edu-post-diploma.kharkov.ua/wp-content/uploads/2019/05/25.04.19_ceminar_kolo-druziv.jpg)
Науково-практичний семінар «Технологія «Коло друзів» у межах стартапу «Інклюзивна технологія «Коло друзів»
25 квітня 2019 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області проведено науково-практичний семінар «Технологія «Коло друзів» в системі виховної роботи закладу освіти з інклюзивною формою навчання» у межах стартапу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» для вчителів початкової школи та практичних психологів закладів загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання.
Під час роботи семінару учасники актуалізували уявлення про мету, завдання та особливості запровадження технології «Коло друзів» в умовах Нової української школи, ознайомилися з досвідом застосування технології «Коло друзів» у виховному процесі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області, практично відпрацювати особливості запровадження технології «Коло друзів».
У роботі семінару взяли участь 25 педагогічних працівників.