Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

Науково-практичний семінар «НУШ – від Концепції до результатів. Вмотивований учитель – агент змін сучасного освітнього простору НУШ»

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 20 лютого 2019 року Центром громадянського виховання спільно з кафедрою методики дошкільної та початкової освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти був проведений науково-практичний семінар для керівників районних (міських, ОТГ) методичних об’єднань вчителів 4-х класів за темою «Нова українська школа – від Концепції до результатів. Вмотивований учитель – агент змін сучасного освітнього простору Нової української школи».

Під час заходу обговорювалися актуальні питання організації освітнього процесу в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа», учасники семінару мали змогу ознайомитися з особливостями створення та організації освітнього середовища в початковій школі; надано методичну допомогу керівникам районних (міських, ОТГ) методичних об’єднань учителів 4-х класів з питань упровадження Державного стандарту початкової освіти та реалізації Концепції «Нова українська школа», підготовки до 2019/2020 навчального року в умовах реформування початкової освіти.

Керівники районних (міських, ОТГ) методичних об’єднань вчителів 4-х класів безкоштовно отримали навчально-методичний посібник «Нова українська школа: порадник для вчителя» та флеш-накопичувач з нормативним забезпеченням.

У науково-практичному семінарі взяли участь 36 педагогів.

Завантажити матеріали семінару – Архів.