Науково-методичний вебсемінар «Особливості навчання інтегрованих курсів мовно-літературної освітньої галузі в 5-х класах НУШ»
14.09.2022 відкрито доступ до матеріалів науково-методичного вебсемінару «Особливості навчання інтегрованих курсів мовно-літературної освітньої галузі в 5-х класах НУШ». Захід проводиться у межах ХАБів «Якісна освіта» та «Професійний розвиток педагога» Регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030»,
Зміст науково-методичного вебсемінару спрямований на розкриття особливостей навчання інтегрованим курсам мовно-літературної освітньої галузі в 5-х класах Нової української школи.
Запропоновано методичні матеріали, які допоможуть розвитку компетентних мовців і читачів, які демонструють комунікативну вправність, читацьку та мовленнєву спроможність, мовну й літературну обізнаність, формуванню ключових компетентностей як інтегрованих утворень.
Основний методичний меседж направлений на вдосконалення та розширення таких професійних компетентностей педагогів: мовно-комунікативної, предметно-методичної, інноваційної, здатності до навчання упродовж життя.
Захід проводиться в асинхронному форматі. Матеріали будуть доступні до 14 жовтня 2022 року. Запрошуємо до участі вчителів зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Харківської області та всіх охочих педагогічних працівників.
Зміст кейсу:
Презентація Клімової С.В., методистки Центру методичної та аналітичної роботи, за темою: «Інтегрований курс літератур (української та зарубіжної): особливості навчання»:
Презентація Косенко К.О., методистки Центру методичної та аналітичної роботи, за темою: «Міжгалузевий інтегрований курс Нової української школи
«Драматургія і театр»:
Презентація Лузан Л.О., доцентки кафедри методики навчання мов і літератури, канд. пед. наук, за темою: «Інтегроване навчання: успішне поєднання різних предметів»:
Презентація Румянцевої-Лахтіної О.О., методистки Центру методичної та аналітичної роботи, за темою: «Інтегрований мовно-літературний курс: особливості впровадження»:
Перелік літератури і джерел для самостійного опрацювання:
Рекомендації щодо опрацювання матеріалів кейсу:
Форма зворотного зв’язку:
https://docs.google.com/forms/d/1FIh9Be4QlJEPEgxR60XZLkKgpcyEAcqrdjAyzMXdcng/edit?usp=sharing
Орієнтовний час роботи з матеріалами: 3,5 – 4 години.