Close
Методичний інтернет-марафон з дистаційного навчання

Міжнародний конкурс вчителів «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»

З 15 жовтня 2017 року по 15 лютого 2018 року в заочній формі проходив Міжнародний конкурс для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу», у якому взяли участь 1000 педагогічних працівників з різних регіонів.

Учасниками конкурсу від закладів загальної середньої освіти Харківщини стали 79 учителів. Дипломи переможців отримали 22 педагоги:

І місце

Гарькавець Тетяна Іванівна, учитель Коломацького навчально-виховного комплексу Коломацької районної ради Харківської області;
Кулик Наталя Євгенівна, учитель КЗ «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів № 11» Харківської обласної ради Харківської області;
Москалюк Людмила Юріївна, учитель Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області.

ІІ місце

Грицюта Вікторія Юріївна, учитель Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Балаклійської районної ради Харківської області;
Денисенко Світлана Василівна, учитель Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Балаклійської районної ради Харківської області
Звєрєва Ольга Володимирівна, учитель Чугуївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 5» Чугуївської міської ради Харківської області;
Зинченко Оксана Миколаївна, учитель Пришибського навчально-виховного комплексу Балаклійської районної ради Харківської області;
Пасічник Ганна Ігорівна, учитель Мельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області;
Саблукова Ольга Григорівна, учитель Чепільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області;
Коваленко Лариса Миколаївна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області;
Нужа Юлія Павлівна, учитель Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.С.Буряка Валківської районної ради Харківської області;
Полтавська Оксана Василівна, учитель Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.С.Буряка Валківської районної ради Харківської області.

ІІІ місце

Бєлякова Ольга Олексіївна, учитель Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області;
Бердник Олена Іванівна, учитель Артемівського навчально-виховного комплексу «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області;
Білаш Тетяна Олексіївна, учитель Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Первомайської міської ради Харківської області;
Бринцева Валентина Петрівна, учитель Міловської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області;
Гура Світлана Миколаївна, учитель Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.С. Буряка Валківської районної ради Харківської області;
Кишка Лариса Миколаївна, учитель Богодухівського навчально-виховного комплексу Богодухівської районної ради Харківської області;
Кривко Тетяна Петрівна, учитель Хрестищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красноградської районної державної адміністрації Харківської області;
Нелюбіна Надія Олександрівна, учитель Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Балаклійської районної ради Харківської області;
Сокрут Алла Миколаївна, учитель Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Чугуївської міської ради Харківської області;
Яковлєва Тетяна Анатоліївна, учитель Міловської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області.

Бажаємо натхнення й підкорення нових вершин усім учителям, які взяли участь у конкурсі!