Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації
13 січня розпочався ІІ (регіональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»

Методичний інтернет-марафон. 25 червня 2020 року – методичний он-лайн семінар «Організація комплексної оцінки та супроводу дитини з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивно-ресурсного центру».

Відповідно до плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» 25 червня 2020 року в межах першого засідання Школи фахівця інклюзивно-ресурсного центру відбудеться методичний он-лайн семінар за темою «Організація комплексної оцінки та супроводу дитини з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивно-ресурсного центру» для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів інклюзивно-ресурсних центрів.

Під час методичного он-лайн семінару планується ознайомити учасників з особливостями проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини відповідно до нормативного забезпечення інклюзивної освіти; розглянути порядок організації та планування проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини вчителем-логопедом та вчителем дефектологом інклюзивно-ресурсного центру; обговорити актуальні питання щодо особливостей організації проведення комплексної оцінки та  використання інноваційних методик обстеження дітей відповідно до нозологій; надати практичну допомогу з питань проведення комплексної оцінки психолого-педагогічного розвитку дитини відповідно до категорії та ступеня порушення.

  До участі у методичному он-лайн семінарі першого засідання Школи фахівця інклюзивно-ресурсного центру, запрошуються вчителі-логопеди та вчителі-дефектологи інклюзивно-ресурсних центрів, які зареєструвалися у Ресурсному центрі з підтримки інклюзивної освіти.

Час роботи: 10.00 – 13.00.

Для участі у методичному он-лайн семінарі необхідно перейти за посиланням, яке буде надіслано на електроні адреси вказані під час реєстрації.