Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації

Методичний інтернет-марафон. Про проведення науково-методичного семінару (у форматі Zoom — конференції) для директорів закладів позашкільної освіти Харківської області та м. Харкова.

Відповідно до плану роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на 2020 рік спільно з Центром інноваційного розвитку освіти і кафедрою виховання та розвитку особистості КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 23 червня 2020 року проведено обласний науково-методичний семінар для директорів  закладів позашкільної освіти за темою «Формування національно-культурної ідентичності зростаючої особистості в сучасних умовах» (у форматі Zoom — конференції).

Під час роботи семінару актуалізовано проблему формування національно-культурної ідентичності зростаючої особистості в закладі позашкільної освіти, ознайомлено учасників семінару з кращим досвідом закладів позашкільної освіти з питань національно-патріотичного виховання  та надано науково-практичну допомогу директорам закладів позашкільної  освіти з питань впровадження інноваційних практик формування національно-культурної ідентичності особистості в сучасних умовах.

В межах рефлексійного блоку проведено інтерактивне опитування з проблеми формування національно-культурної ідентичності зростаючої особистості в закладах позашкільної освіти.

Всього у роботі семінару взяли участь 75 осіб.