Методичний челендж «5 клас НУШ: орієнтири та акценти для вчителів природничих і математичних дисциплін»
26.08.2022 відкрито доступ до матеріалів методичного челенджу «5 клас НУШ: орієнтири та акценти для вчителів природничих і математичних дисциплін».
Зміст матеріалів спрямовано на розвиток предметно-методичної компетентності вчителів природничих і математичних дисциплін щодо реалізації концептуальних засад Державного стандарту базової середньої освіти, компетентнісного потенціалу природничої освітньої галузі, надання методичної допомоги щодо складання навчальної програми на основі модельної навчальної програми.
Захід проводиться в асинхронному форматі. Матеріали будуть доступні до 26 вересня 2022 року. Запрошуємо взяти участь учителів природничих і математичних дисциплін, інтегрованих курсів «Пізнаємо природу», «Довкілля», «Природничі науки» закладів загальної середньої освіти Харківської області та усіх бажаючих.
Зміст кейсу:
Звернення до учасників ресурсної зустрічі:
Презентація Федченко С.Г., методиста Центру методичної та аналітичної роботи, за темою «Головні аспекти природничої освітньої галузі за новим Державним стандартом базової середньої освіти»:
https://drive.google.com/file/d/1Fw6DRDd9819s7XByBKojAYZQ9FRsp5wq/view?usp=sharing
Презентація Лелеко В.Г., методиста Центру методичної та аналітичної роботи, за темою «НУШ у 5 класі: освітня та модельні програми «Пізнаємо природу»:
Презентація Грінченка О.І., старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти, Лелеко В.Г., Саввіча О.М. та Федченко С.Г., методистів Центру методичної та аналітичної роботи, за темою «Особливості модельних навчальних програм для закладів загальної середньої освіти інтегрованих курсів «Довкілля» та «Природничі науки» у 5 класі»:
Презентація Грінченка О.І., старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти, та Саввіча О.М., методиста Центру методичної та аналітичної роботи, за темою «Південний океан»:
Практичне завдання:
Перелік літератури й джерел для самостійного опрацювання:
Рекомендації щодо опрацювання матеріалів кейсу:
Посилання на форму зворотного зв’язку:
Орієнтовний час роботи з матеріалами – 3 академічні години.