Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації
13 листопада 2020 року стартує ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Харківській області

Методичний хакатон щодо оволодіння нововведеннями ЗНО – 2021. Wеb-семінар «Особливості підготовки учнів до ЗНО – 2021 з хімії»

Центром методичної та аналітичної роботи 18 листопада 2020 року проведено вебсемінар для керівників районних (міських, ОТГ) методичних об´єднань учителів хімії закладів загальної середньої освіти за темою: «Особливості підготовки учнів до ЗНО – 2021 з хімії».

Учасників вебсемінару ознайомлено з особливостями проведення ЗНО з хімії у 2020/2021 навчальному році. Проаналізовано результати ЗНО з хімії минулого року, визначено проблеми та недоліки й запропоновано шляхи їх усунення. З учасниками обговорено практичні кроки з організації в закладах загальної середньої освіти якісної підготовки учнів до проходження ЗНО – 2021 з хімії в умовах змішаного навчання, розкрито особливості опрацювання складних тем шкільної програми в ході підготовки учнів до ЗНО з хімії. Керівникам Р(М,ОТГ)МО учителів хімії надано методичну допомогу щодо організації роботи Р(М,ОТГ)МО з вчителями хімії стосовно підготовки учнів до ЗНО – 2021.

У заході взяли участь 57 осіб.