Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації

Методичний хакатон щодо оволодіння нововведеннями ЗНО – 2021. Майстер-клас (в онлайн-режимі) «Особливості проведення ЗНО – 2021 з історії України»

Центром методичної та аналітичної роботи 16 листопада 2020 року проведено майстер-клас (в онлайн-режимі) для керівників районних (міських, ОТГ) методичних об´єднань учителів історії, учителів історії закладів загальної середньої освіти за темою: «Особливості проведення ЗНО – 2021 з історії України».

Учасників майстер-класу ознайомлено з особливостями проведення ЗНО з історії України у 2020/2021 навчальному році. Проаналізовано результати ЗНО з історії України минулого року, визначено проблеми та недоліки й запропоновано шляхи їх усунення. З учасниками обговорено практичні кроки із забезпечення якісної підготовки учнів до проходження ЗНО – 2021 з історії України в умовах змішаного навчання, розкрито особливості опрацювання складних тем шкільної програми в ході підготовки учнів до ЗНО з історії. Керівникам Р(М,ОТГ)МО учителів історії надано методичну допомогу щодо організації роботи Р(М,ОТГ)МО з вчителями історії стосовно підготовки учнів до ЗНО – 2021.

У заході взяли участь 132 особи.

Завантажити матераали можна ТУТ