Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

Методичний семінар «Наукові підходи до моделювання планів та розпорядчих документів. Методи статистичної обробки інформації»

Відповідно до плану роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» на 2019 рік 28 листопада 2019 року Центром інноваційного розвитку освіти спільно з кафедрою виховання та розвитку особистості, Центром моніторингу якості освіти, в межах Школи молодого методиста закладу позашкільної освіти «Сучасний вектор розвитку професійної компетентності методиста закладу позашкільної освіти», проведено методичний семінар «Наукові підходи до моделювання планів та розпорядчих документів. Методи статистичної обробки інформації» для молодих методистів закладів позашкільної освіти області та м. Харкова.

Під час роботи семінару розглянуто основні підходи до здійснення аналізу, планування та проектування діяльності методиста закладу позашкільної освіти, поглиблено знання та розвинуто практичні навички молодих методистів з питань здійснення аналітичної діяльності в закладі позашкільної освіти, успішно створено мотиваційне поле для розвитку рівня професійної компетентності методистів закладів позашкільної освіти. По закінченню навчання учасники отримали сертифікати.

У заході взяли участь 13 новопризначених методистів закладів позашкільної освіти районів, міст, ОТГ Харківської області та м. Харкова.