Close

Методична студія «Нормативно-правова та методична база позашкільної освіти: стратегія розвитку»

Відповідно до плану роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 21 березня 2019 року Центром інноваційного розвитку освіти спільно з кафедрою виховання та розвитку особистості в межах Школи молодого методиста закладу позашкільної освіти «Сучасний вектор розвитку професійної компетентності методиста закладу позашкільної освіти» проведено методичну студію «Нормативно-правова та методична база позашкільної освіти: стратегія розвитку» для молодих методистів закладів позашкільної освіти області та м. Харкова.

Під час роботи методичної студії розглянуто сучасні підходи до організації методичної служби в закладі позашкільної освіти; учасників ознайомлено з перспективними напрямами розвитку позашкільної освіти в умовах реформування освітньої галузі в Україні; надано методичну допомогу з питань здійснення якісного методичного супроводу педагогів закладу позашкільної освіти.

У заході взяли участь 13 новопризначених методистів закладів позашкільної освіти районів, міст, ОТГ Харківської області та м. Харкова.