Close
Дистанційна освіта
Харківської академії неперервної освіти
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації (ІІ півріччя 2024 року)

Матеріали презентаційного семінару «Про проєкт «Надання цифрових пристроїв для подолання відставання у навчанні, соціально-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров’я дітей у сільській місцевості»

Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» 08 травня 2024 року проведено презентацiйний семiнар (у форматі Zoom-конференції) за темою «Про проєкт «Надання цифрових пристроїв для подолання відставання у навчанні, соціально-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров’я для найбільш вразливих 35000 дітей у сільській місцевості».

До участі в семінарі запрошені консультанти ЦПРПП та спецiалiсти МОУСО з початкової освіти в територіальних громадах Харківської області. Взяли участь 26 осіб.

Метою заходу було ознайомлення учасників із сутністю проєкту, який реалізується ГО «100% життя» та ГО «Українська посмішка» за фінансової підтримки Офісу Організації Об’єднаних Націй з координації гуманітарних питань (ОСНА), і залучення до участі в ньому вчителів закладів загальної середньої освіти територіальних громад нашої області.

Під час семінару було презентовано електронний методичний посібник, який розроблено за проєктом для використання в освітньому процесі початкової школи. Також учасників ознайомлено з порядком дій для проходження тренінгу (асинхронне навчання) й отримання вчителями сертифікату про підвищення кваліфікації (8 год.).

Щоб долучитися до участі і новому проекті, пропонуємо:

  1. Переглянути відео про проєкт у зручний час https://youtu.be/7cOmh0Ff37k
  2. Завантажити методичний посібник і ознайомитись із методикою роботи за посиланням https://drive.google.com/file/d/1asTOYbD_oT2jXuOv8F1Ds35Q8YZWkwwG/view?usp=sharing
  3. Заповнити вихідну форму із тестом https://forms.gle/QFNdcajpmpJC2yKGA

Запрошуємо  вчителів ознайомитися з матеріалами та долучитися до реалізації інноваційного проєкту.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті ГО «Українська посмішка»: https://ukrainiansmile.org/education/pidvyshchennia-kvalifikatsii-pedahohiv-i-psykholohiv