Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

Круглий стіл у межах Школи управління інклюзивним закладом освіти

11 грудня 2018 року в межах Школи управління інклюзивним закладом освіти проведено круглий стіл «Міжгалузева співпраця в роботі інклюзивного закладу освіти» для директорів, заступників директорів закладів дошкільної та загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання.

Під час круглого столу розглянуто роль керівників закладів освіти з інклюзивною формою навчання в організації партнерської взаємодії з фахівцями інших державних установ та громадських організацій, актуальні питання щодо співпраці команди психолого-педагогічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами з фахівцями різних галузей для забезпечення якісного психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами.

Учасники ознайомилися з діяльністю комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» Харківської міської ради Харківської області, благодійного фонду «Діти Сонця», громадської організації «Аутизм. Альтернатива», комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8» Харківської обласної ради, обговорили можливості співпраці з ними.

У заході взяли участь 37 педагогічних працівників.