Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

З 21 лютого по 02 березня 2020 року в м. Бухаресті (Румунія) проходила міжнародна математична олімпіада Romanian Master in Mathematics.

З 21 лютого по 02 березня 2020 року в м. Бухаресті (Румунія) проходила міжнародна математична олімпіада Romanian Master in Mathematics. Це престижне міжнародне змагання, куди отримують запрошення країни, які з року в рік показують високі результати на Міжнародній математичній олімпіаді. У цьому році в Romanian Master in Mathematics узяли участь 102 школярі з 19 країн світу.

У 2020 році команда України на Romanian Master in Mathematics складалася з 12 осіб, у тому числі – 5 учнів м. Харкова. Здобутки нашої команди – дві золоті, п’ять срібних і дві бронзові медалі, що принесло друге загальнокомандне місце.

Серед харків’ян нагороди отримали:

Гладков Юрій, учень КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області», – золота медаль;

Золотарьов Кліментій та Пилаєв Ігор, учні КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області», – срібні медалі.

Похвальними грамотами відзначено Лазуренка Іллю та Сахнюка Устина, учнів КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області».

Ми пишаємося успіхами наших учнів. Від щирого серця вітаємо хлопців та їхніх наставників!