Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

Заняття Школи новопризначеного завідувача та методиста (спеціаліста) Р(М,ОТГ)МК(Ц) (у формі вебінару)

5 грудня 2018 року Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено заняття «Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М, ОТГ)МК(Ц)» у формі вебінару «Практичні аспекти моніторингової діяльності в районі (місті, ОТГ)». «Організація підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання».

Під час роботи:

– ознайомлено з особливостями моніторингової діяльності та організації підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання – 2019;

– окреслено завдання методичних служб щодо підвищення якості моніторингової діяльності в районі (місті, ОТГ) та організації підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

– підвищено рівень компетентності працівників методичних служб області щодо моніторингу якості освітнього процесу та організації якісної підготовки учнів в умовах реалізації регіонального освітнього проекту «Модернізація змісту та форм підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання в закладах загальної середньої освіти».

У заході взяли участь 6 завідувачів та 31 методист (спеціаліст) Р(М, ОТГ)МК(Ц) із районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова.

Завантажити матеріали заняття – виступи-презентації – Архів.