Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

Заняття Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М, ОТГ)МК(Ц)

7 червня 2018 року Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено заняття «Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М, ОТГ)МК(Ц)» «Портфоліо – сучасна форма презентації педагогічного досвіду».

Під час роботи:

– окреслено основні завдання районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів) на сучасному етапі в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»;

– визначено актуальність створення портфоліо новопризначених завідувачів та методистів Р(М, ОТГ)МК(Ц) для удосконалення методичної роботи методичних служб області;

– підбито підсумки роботи у 2017/2018 навчальному році та вручено сертифікати про навчання за програмою Школи новопризначеного завідувача та методиста районного (міського, ОТГ) методичного кабінету (центру) за темою «Підвищення ефективності методичної роботи з педагогами в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

У заході взяли участь 6 завідувачів, 33 методисти Р(М, ОТГ)МК(Ц) та 6 спеціалістів із районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова.