Close
Методичний інтернет-марафон з дистаційного навчання

Заняття Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М, ОТГ)МК(Ц) (вебінар).

4 лютого 2020 року Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено заняття «Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М, ОТГ)МК(Ц)» у формі вебінару «Психологічний супровід освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах Нової української школи. Формування освітнього середовища для реалізації Концепції інклюзивного навчання».

Під час роботи слухачів вебінару  

розглянуто основні напрями психологічного супроводу освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти як основи збереження психічного здоров’я дитини в реаліях сучасності;  ознайомлено з особливостями формування освітнього середовища в умовах упровадження інклюзивної освіти; визначено основні напрями роботи методичних служб районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів) в умовах реалізації Концепції інклюзивного навчання; окреслено завдання методичних служб щодо розвитку інклюзивної компетентності педагогічних працівників в системі інклюзивної освіти.

У заході взяли участь 4 завідувачі, 36 методистів Р(М, ОТГ)МК(Ц) та 3 спеціалісти з районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова.

Завантажити матеріали заняття – виступи-презентації – Архів.