Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

Заняття Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М,ОТГ)МК(Ц) (у формі вебінару)

9 січня 2020 року Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено заняття «Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М, ОТГ)МК(Ц)» у формі вебінару «Дошкільна освіта: якою вона має бути в умовах реформування. Актуальні підходи до організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році».

Під час роботи вебінару:

– ознайомлено новопризначених працівників методичних служб із особливостями освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в умовах реформування;

– актуалізовано основні напрями роботи методичних служб щодо розвитку професійної компетентності педагогів закладів дошкільної освіти з питань організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році;

– окреслено завдання методичних служб із підвищення компетентності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в умовах забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти.

У заході взяли участь 4 завідувачі, 36 методистів Р(М, ОТГ)МК(Ц) та 3 спеціалісти з районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова.

Завантажити матеріали заняття – виступи-презентації – Архів.