Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

Заняття Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М,ОТГ)МК(Ц) (у формі вебінару)

3 грудня 2019 року Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено заняття «Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М, ОТГ)МК(Ц)» у формі вебінару «Практичні аспекти моніторингової діяльності в районі (місті, ОТГ). Організація підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання».

Під час роботи вебінару:

– ознайомлено працівників методичних служб із особливостями моніторингової діяльності та організації підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання – 2020;

– окреслено завдання методичних служб щодо підвищення якості моніторингової діяльності в районі (місті, ОТГ) та організації підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

– підвищено рівень компетентності працівників методичних служб області щодо моніторингу якості освітнього процесу та організації якісної підготовки учнів в умовах реалізації регіонального освітнього проекту «Модернізація змісту та форм підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання в закладах загальної середньої освіти».

У заході взяли участь 4 завідувачі та 22 методисти (спеціалісти) Р(М, ОТГ)МК(Ц) із районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова.

Завантажити матеріали заняття – виступи-презентації – Архів.