Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

Заняття Школи новопризначеного завідувача та методиста (спеціаліста) Р(М,ОТГ)МК(Ц) (у формі вебінару)

14 лютого 2019 року Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено заняття «Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М, ОТГ)МК(Ц)» у формі вебінару «Психологічний супровід освітнього процесу в закладах освіти». «Особливості організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами».

Під час роботи слухачів вебінару:

– розглянуто основні напрями психологічного супроводу освітнього процесу в закладах освіти як основи збереження психічного здоров’я дитини в реаліях сучасності;

– ознайомлено з особливостями організації роботи педагогічного колективу закладу загальної середньої освіти в умовах упровадження інклюзивної освіти;

– окреслено напрями роботи та завдання методичних служб щодо підвищення компетентності педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти з питань організації психологічного супроводу освітнього процесу та організації роботи в умовах упровадження інклюзивної освіти.

У заході взяли участь 5 завідувачів, 17 методистів Р(М, ОТГ)МК(Ц) та 3 спеціалісти з районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова.

Завантажити матеріали заняття – виступи-презентації – Архів.