Е-коучинг «Як навчати учнів початкової школи в умовах тривалого дистанційного навчання: навчально-методичні кейси для вчителя початкової школи»
15 серпня 2022 року відкрито доступ до матеріалів Е-коучингу «Як навчати учнів початкової школи в умовах тривалого дистанційного навчання: навчально-методичні кейси для вчителя початкової школи», що здійснюється в межах регіонального серпневого науково-методичного марафону – 2022 «До старту Державного стандарту базової середньої освіти» (в асинхронному форматі).
Зміст матеріалів Е-коучингу спрямовано на вдосконалення професійних компетентностей (організаційної, предметно-методичної, психологічної, здоров’язбережувальної, інноваційної) вчителів початкових класів щодо здійснення дистанційного навчання в початковій школі.
Е-коучинг в асинхронному форматі передбачає:
- ознайомлення учасників із кейсом матеріалів у зручний час;
- заповнення форми зворотного зв’язку за результатами ознайомлення зі змістом матеріалів заходу;
- отримання відповідей на запитання за змістом онлайн-комунікації (у разі їх наявності) через електронну пошту.
Матеріали будуть доступні до 15 вересня 2022 року за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1_CfW1H-7f0B6JpSKqgTz3GQhpoNDTZ98?usp=sharing
Запрошуємо взяти участь учителів початкових класів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.
Зміст кейсу:
- Методична інтерактивна презентація «Особливості організації освітнього процесу в НУШ у 2022/2023 н. р. Е-коучинг «Як навчати учнів початкової школи в умовах тривалого дистанційного навчання: навчально-методичні кейси для вчителя початкової школи (інформаційно-організаційна презентація)» (Коченгіна М.В., керівник секції розвивального навчання кафедри методики дошкільної та початкової освіти, канд. пед. наук).
- Методична інтерактивна презентація «Загальні та конкретні поради щодо організації та здійснення дистанційного навчання в початковій школі в синхронному й асинхронному форматах» (Коченгіна М.В., керівник секції розвивального навчання кафедри методики дошкільної та початкової освіти, канд. пед. наук).
- Методична інтерактивна презентація «Нормативно-методичне забезпечення освітнього процесу у І циклі початкової освіти відповідно до ДСПО» (Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти).
- Методична інтерактивна презентація «Шляхи організації інтерактивної діяльності молодших школярів в умовах дистанційного навчання»
(Сосницька Н.П., старший викладач секції розвивального навчання кафедри методики дошкільної та початкової освіти).
- Методична інтерактивна презентація «Запобігання виникненню інтелектуальної втоми у дітей під час дистанційного навчання» (Заліська О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти).
- Методична інтерактивна презентація «Забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою: використання психомоторних ігор і дій для розвитку дрібної моторики дошкільників» (Нечай О.М., викладач секції розвивального навчання кафедри методики дошкільної та початкової освіти).
- Методична інтерактивна презентація «Гейміфікація освітнього процесу в початковій школі: практичні поради» (Коваль О.А., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти).
- Методична інтерактивна презентація «Застосування гри в 1 – 2 класах в умовах дистанційного навчання» (Коченгіна М.В., керівник секції розвивального навчання кафедри методики дошкільної та початкової освіти, канд. пед. наук).
Просимо Вас заповнити форму зворотного зв’язку за посиланням: https://forms.gle/NFF665MwTcnmQRZw7
У разі виникнення запитань звертайтеся на електронну адресу Центру громадянського виховання Академії: nova_gromada@ukr.net