Close

Дистанційний семінар «Автоматизація бібліотечно-інформаційних процесів – шлях до створення шкільних бібліотечно-інформаційних центрів»

12 жовтня 2020 року відділом планування та розподілу навчальної літератури та бібліотекою проведено дистанційний семінар «Автоматизація бібліотечно-інформаційних процесів – шлях до створення шкільних бібліотечно-інформаційних центрів» для спеціалістів МОУО, методистів з бібліотечних фондів районних (міських, ОТГ) кабінетів, керівників районних (міських, ОТГ) методичних об’єднань шкільних бібліотекарів, бібліотекарів закладів освіти обласного підпорядкування.

Під час роботи дистанційного семінару заслухано виступи Зражевського Ю.М., директора Українського інституту нормативної інформації (УкрІНІ) «Перетворення бібліотеки в шкільний бібліотечно-інформаційний центр. Професійна підготовка бібліотекаря як головного виконавця інновацій» та Герасименко І. М., головного редактора журналу «ШБІЦ-інфо» «Засоби, інструменти й технології автоматизації сучасного бібліотечно-інформаційного обслуговування учасників шкільного освітнього процесу».

Також було надано роз’яснення щодо заповнення відомостей про фактичну та прогнозовану кількість учнів Харківської області за допомогою програми Microsoft Office Excel та висвітлено найпоширеніші помилки при заповненні відповідних відомостей.

У дистанційному семінарі взяло участь 120 осіб.

Матеріали семінару можна завантажити ТУТ.