Close

Відбірково-тренувальні збори з підготовки до ІV Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

4 жовтня 2017 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів і Міжнародним бізнес-центром Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» проведено відбірково-тренувальні збори з підготовки до ІV Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня. Збори відбулися на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». До проведення заходу також було залучено співробітників Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Харківського університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, спеціалістів у галузі фінансів, представників бізнесу та банківських установ м. Харкова.

Відбірково-тренувальні збори проводилися з метою надання науково-методичної та практичної допомоги керівникам та учням-членам команд з питань підготовки до участі у ІV Турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня. До участі запрошувалися команди старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.

У заході взяли участь 9 команд, до складу яких увійшли 45 учнів. Тренувальні ігри виявили високий творчий потенціал та здібності учнів.

За результатами відбірково-тренувальної гри для участі в заочному етапі Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» рекомендовано направити 2 команди: збірну команду загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова «Бізнес-сила» та Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області «Золотий запас».