Close
9 – 13 грудня 2019 року – Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності

Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності проводиться з ініціативи ВГО «Асоціація нової економічної освіти» з 6 по 15 листопада 2017 року.

Мета: стимулювання обачливої та свідомої поведінки громадян різних вікових і соціальних груп при веденні особистих фінансів для забезпечення стабільності національної валюти і підтримки фінансової системи України, що сприятиме стійким темпам економічного розвитку та побудові заможного суспільства.

Асоціація нової економічної освіти шукає тренерів-волонтерів, які зможуть самостійно організувати та провести заняття для різних вікових і соціальних груп населення України з 6 по 15 листопада 2017 року.

ВГО «Асоціація нової економічної освіти» розроблено низку просвітницьких сценаріїв, відповідно до яких партнери можуть організувати своє спілкування з населенням. Ці сценарії спрямовано на різні категорії населення: школярів, студентів, молоді родини, підприємців, пенсіонерів.

Усі волонтери, зареєструвавшись на сайті http://www.moneyweek.com.ua, отримають в електронному вигляді спеціальні методичні матеріали та сценарії для проведення інтерактивних занять. Тематика занять охоплює питання ведення особистого і сімейного бюджету, фінансової та кібер-безпеки, принципів нової пенсійної реформи.