Close
3 листопада 2018 року – розпочинаються районні, міські етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад – Графік проведення

Всеукраїнський семінар у межах реалізації проекту «Ліцензування освітньої діяльності в електронній формі»

23 листопада 2017 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся Всеукраїнський методичний семінар у межах реалізації інформаційно-сервісного проекту «Ліцензування освітньої діяльності в електронній формі», що мав на меті узгодження процесу переходу до електронної форми ліцензування освітньої діяльності та розширення кола учасників проекту.

У роботі семінару взяли участь О.О. Байназарова, заступник начальника управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник відділу дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти, О.Є. Кононенко, заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, С.А. Раков, провідний спеціаліст Наукової установи «Інститут освітньої аналітики» Міністерства освіти і науки України, Л.Д. Покроєва, ректор КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», Ю.Д. Зайцев, керівник проекту «ІСУО. Інформаційної системи управління освітою» ТОВ «Нові знання», та 28 представників департаментів та інститутів післядипломної педагогічної освіти Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської та Сумської областей.

Учасники семінару ознайомилися з концепцією інформаційно-сервісного проекту «Ліцензування освітньої діяльності в електронній формі», визначили фактори, що можуть вплинути на реалізацію проекту, надали пропозиції до технічного завдання на створення порталу «Ліцензування освітньої діяльності».