Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

26 – 28 листопада 2019 року в Києві відбувся Всеукраїнський семінар для вчителів «Розвиток масового футболу» й другий етап ІІІ всеукраїнського (фінального) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

У семінарі взяли участь керівники Української асоціації футболу та Міністерства освіти і науки України, кращі вчителі фізичної культури з кожного регіону України та м. Києва, фахівці освіти, які працюють з учителями й реалізують програми розвитку шкільного футболу. На семінарі були висвітлені різні напрями розвитку масового футболу.

Головним заходом став фінал Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». П’ятеро фіналістів, представники Вінницької, Донецької, Одеської, Харківської та Херсонської областей, провели фінальні конкурсні уроки з учнями Скандинавської гімназії м. Києва.

За рішенням журі, срібним призером конкурсу став Майстро Володимир Олексійович, учитель фізичної культури вищої категорії комунального закладу «Чемужівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Зміївської районної ради Харківської області, учитель-методист, відмінник освіти України, який зайняв ІІ місце.

Вітаємо Володимира Олексійовича з перемогою, бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів у справі розвитку фізичної культури в умовах Нової української школи.

Фотоальбом за посиланням – https://photos.app.goo.gl/Aci93aJED821CEiYA.